Kim jestem?

Cześć mam na imię Kasia. Jestem Mamą fantastycznych dzieci, żoną najlepszego męża, fotografką.

Jestem także magistrem inżynierem – a co, warto o tym mówić!Lubię pyszną kawę, dobrą książkę, podróże i góry. Uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Co jest dla mnie ważne?

Ważny jest dla mnie drugi człowiek, każdy z nas jest inny, posiada własną historię. Ważne są dla mnie emocje, miłość, bliskość.Ważne jest dla mnie to, że robię to co uwielbiam – jestem przy tym sobą, niczego nie udaję.

Jak pracuję?

Podczas fotografowania dostajecie 100% mnie – człowieka z własnymi emocjami. Przeżywam razem z Wami te ważne momenty. Chłonę Wasze uczucia, Waszą radość, Wasze wzruszenie…Uwielbiam kiedy się rozumiemy, dlatego lubię gdy spotykacie się ze mną zanim zacznę Was fotografować. Możemy wtedy spokojnie się poznać, porozmawiać, łapiemy wtedy wspólne fale. To dla mnie ważne byście czuli się dobrze w moim towarzystwie. Zaufali mi. Jeśli jednak spotkanie wcześniejsze jest niemożliwe – nic straconego! 

Gdzie pracuję?

Mogę fotografować w każdym miejscu na Ziemi! Uwielbiam podróże, wiec to połączenie jest idealne!Na co dzień pracuję w Bukowie koło Krakowa. To tutaj pracuje nad obróbką Waszych ujęć. Podczas pracy w cyfrowej ciemni zza okna dokazują pagórki i lasy, podczas kiedy przejrzystość powietrza jest na wysokim poziomie mogę nacieszyć oczy widokiem na Babią Górę i Tatry! Tutejsze lasy są nieustannie przeze mnie fotografowane, część fotografowanych przeze mnie osób ma je na zdjęciach.