Jestem na TAK

Jestem na TAK to cykl rozmów z osobami, które są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Każda z zaproszonych do współpracy przeze mnie osób jest pasjonatem swojej pracy.

Postanowiłam zebrać w jednym miejscu pasję, zaangażowanie i profesjonalizm byś Ty, mój czytelniku mógł czerpać czystą wiedzę wprost od źródła. Nie znajdziesz tu sławnych marek wprost z telewizora, które biją się o każdego followersa. Znajdziesz tu marki pod którymi kryje się człowiek, który tworzy z pasją. Człowiek który tworzy dla Ciebie.

fotograf w przerwie między sesją

Projekt Jestem na TAK

Jestem na TAK to mój autorski pomysł który przeobraził się w bardzo fajny projekt, w którym pragnę pokazać Ci jak wygląda od kuchni praca małych firm, ale z wielkim sercem. Chcę byś dowiedział się, że zaufanie jakim obdarzasz małe firmy wynagrodzi Ci to w przyszłości.

Pragnę tym projektem stworzyć małe kompendium wiedzy. Wierzę, że projekt będzie się ciągle rozwijał. Dzięki wspólnej pracy masz możliwość przeczytania jak i zobaczenia na stworzonych przeze mnie fotografiach wszystkiego na temat pracy w branży ślubnej. 

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego małego świata w którym stawiamy na pierwszym miejscu Ciebie, drugiego człowieka.