Zdjęcie narzeczonych w tle wschodu słońca

Jest taki magiczny pierścionek, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Dokładnie tak samo, jak słowo miłość. Ile emocji i uczuć jest między Wami wiecie tylko Wy sami. Narzeczeństwo to czas bliskości i jeszcze większego poznawania siebie. Natomiast fotograficzna sesja narzeczeńska to fantastyczny pomysł na spędzenie wspólnie czasu. Celebrowanie Waszej miłości i stworzenie historii za pomocą fotografii. Oderwijcie się na chwilę od pędu życia, natłoku zdarzeń, przygotowań ślubnych i spędźcie choć kilka chwil myśląc tylko o sobie. Fotografiami zajmę się ja.

Sesja ślubna to zazwyczaj kontynuacja Waszej historii z dnia ślubu. To dopełnienie opowieści o Waszej miłości. Sesja plenerowa pozwala Wam skupić się tylko na sobie, ukazuje gesty, spojrzenia, delikatność. Dlatego bardzo ważna jest Wasza relacja ze mną. Zaufanie jakim mnie obdarzacie jest bardzo potrzebne, dzięki temu czujecie się swobodnie.  A to wszystko, to idealny przepis na cudowne zdjęcia z pięknymi emocjami. 

Para Młoda w parku
Zdjęcie rodzinne

Oglądając albumy ze zdjęciami najmocniejsze wspomnienia zawsze wywołują zdjęcia rodzinne. I możemy tu podłączyć każdą fotografie: niemowlęcą, ciążową czy reportaże. To zrozumiałe, bo to zawsze my jesteśmy na zdjęciach. Jednak często zapominamy w natłoku okoliczności nad zwykłymi kadrami. Choćby ze wspólnego spaceru po lesie, rodzinnego pikniku czy świątecznego rozgardiaszu. Ja jako fotograf nie jestem typowym szewcem, co chodzi bez butów. U mnie znajdziesz mnóstwo zwykłych chwil, które generują niezwykłe wspomnienia. Zachęcam Cię do tego samego!

Jeśli napiszę, że ciąża to magiczny czas, to będzie to sama prawda. Pod sercem kobiety dzieją się cuda. To czas ogromnego oczekiwania na nowe życie. Zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o wykonanie sesji ciążowej. Jako mama dwójki dzieci będę przekonywać każdą kobietę, że ten czas jest warty zatrzymania w kadrze. Piękne zdjęcia, które znajdą miejsce w domowych albumach czy ramkach na ścianie. Ciąża to bardzo ważny etap w życiu rodziny. A także ogromnie ważny w życiu tego małego człowieka pod Twoim sercem! To początek życia i nowej historii.

Nowa osoba w rodzinie to bardzo duże wydarzenie. W pierwszych dniach życia naszych pociech skupiamy całkowitą uwagę właśnie na nich. Możemy godzinami wpatrywać się te maleńkie istotki, które skradają każdy skrawek naszego serca. Podziwiać maleńkie rączki, usta czy stopy. A czas mija, nasza pamięć bywa ulotna i obrazy w głowie delikatnie się zamazują. Idealnym sposobem na naszą niedoskonałą pamięć są zdjęcia. By choć najkrótszą chwilę zatrzymać na dłużej. A kiedy pewnego dnia usiądziesz z albumem w ręku wspomnienia odżyją tak, jakby to było przed chwilą.  

Sesja kobieca to taki prawdziwy poprawiacz nastroju! Z własnego doświadczenia wiem, że zdjęcia kobiece to naprawdę samo dobro. Zaczynasz patrzeć na siebie innym okiem. Zapominasz o swoich kompleksach i zaczynasz dostrzegać same atuty. Stajesz się mocniejsza i pewniejsza siebie. Taki pozytywny długofalowy skutek uboczny fotograficznej sesji kobiecej. Dostajesz też masę pięknych wspomnień i zdjęcia! Twoje zdjęcia, na które zawsze będziesz patrzeć z przyjemnością.

Zdjęcie kobiety zrobione w górach
Sesja wizerunkowa dla Restauracji

Tworzenie marki osobistej to bardzo ważna kwestia. Nie wystarczy napisać „Cześć jestem Kasia!”, aby wszyscy wiedzieli kim jesteś. Fotografia wizerunkowa ma ogromną moc. Pokazuje czym się zajmujesz, przedstawia Ciebie jako człowieka i Twoją markę. Zdjęcia wizerunkowe to Ty, pokazują Ciebie podczas pracy. To właśnie zdjęcia wizerunkowe ukazują jako pierwsze w czym jesteś najlepszy i jakim jesteś człowiekiem. W obecnych czasach wszystko kupujemy oczami – obrazem. Zatem wyjdźmy naprzeciw naszym odbiorcom i zróbmy zdjęcia, które pokażą Ciebie i Twoją markę!

Zdjęcia Twojej twórczości czy produktów, które chcesz zaprezentować większej liczbie odbiorców. Zdjęcia lookbookowe to w skrócie zdjęcia produktowe, sesje fashion, zdjęcia Twoich kolekcji, czy fotografie do sklepu internetowego. Zdjęcia możesz śmiało wykorzystać do stworzenia własnych katalogów prezentujących Twoją kolekcję. Wyjątkowe rzeczy potrzebują szczególnej aranżacji i oprawy!

Zdjęcie kobiety - zdjęcie lookbook