FOTOGRAFIA KOBIECA

Doskonale wiem, jak ważna dla kobiet jest samoocena a także poczucie własnej wartości. Podczas sesji powstają kadry które są prawdziwe i wyjątkowe, za pomocą zdjęć staram się pokazać Wasze piękno. Każda sesja jest inna, unikalna – to dzięki Tobie!

DLACZEGO POWINNAŚ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJĘ KOBIECĄ?

Jesteś tego warta! Sama jestem kobietą, mamą, żoną, mam własny biznes. W natłoku spraw zapominam o sobie. Masz podobnie? Nie mówię tu o kawie w kawiarni którą zaraz wypijemy, nowym kosmetyku czy innej małej drobnostce. To maleńkie składowe na nasze codzienne samopoczucie. Teraz do tych maleńkich części dodaj wspólnie spędzony czas, pogaduchy z drugą kobietą i przede wszystkim zdjęcia na których ukazuję Was moim spojrzeniem. Wydobywam z Ciebie najbardziej ukryte piękno i zamykam w kadrze byś mogła wrócić do tych chwil kiedy tylko zechcesz.

Musisz zobaczyć jaka jesteś piękna! Stwierdzenie „jestem niefotogeniczna” słyszę bardzo często. Jeśli będę tworzyć słownik słów zakazanych będzie na pierwszym miejscu! Nie ma osób niefotogenicznych. Pozwól mi spojrzeć na Ciebie moim okiem i pokażę Ci jak bardzo jesteś piękna!

Jedna z podstawowych kwestii i to w cale nie w zdjęciach czy podczas sesji, ale w życiu to ukochanie samej siebie. Co z tego, że fotografia jest piękna skoro sama siebie nie kochasz? Co z tego jak pozytywnie odbierają Cię inni skoro sama nie dostrzegasz w sobie piękna?

Odkryj najlepszą wersją siebie! W efekcie sesji dostajesz ode mnie fotografie, ale to nie wszystko. Dodatkowo dostajesz pewność siebie. Wzrasta Twoja samoocena. Dostajesz w pakiecie dodatkową energię. Wiem o tym, ponieważ kobiety po sesjach same o tym mówią. Sama tego doświadczam.

Wyobraź sobie, że to wszystko odbija się w Twoim codziennym życiu. 

Dostajesz coś, co jest cenniejsze niż zdjęcia… wspomnienia, pamiątki. Uwielbiam robić zdjęcia, fotografować, tworzyć albumy – to po mnie zostanie. Namacalne fotografie, nie na dysku komputera, tylko te wydrukowane, w albumie czy w ramkach. Wyobraź sobie siebie jako kobietę w podeszłym wieku. Siedzisz w wygodnym fotelu, przed Tobą na stole stoi filiżanka kawy, a obok leży album z mnóstwem wspomnień. Aż serce podrywa się na samą myśl, że można powspominać nie tylko za pomocą pamięci z której często ulatują nasze wspomnienia. 

Pójdę nawet krok dalej. Ile wspomnień zapisujemy za pomocą fotografii dla naszych bliskich? Jak bardzo cenisz fotografie Twoich dziadków? Mimo, że jest ich tak niewiele dla mnie mają ogromną moc.

 

PRZED, W TRAKCIE I PO KOBIECEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

Zanim sama sesja zdjęciowa dojdzie do skutku zapraszam Cię na spotkanie  na którym chcę bliżej Cię poznać, wypić wspólną kawę, porozmawiać. Na spotkaniu uzgodnimy wspólnie szczegóły sesji zdjęciowej. Porozmawiamy o zakresie sesji – czy chcesz zdjęcia portretowe. Luźne, sensualne a może buduarowe. Uzgodnimy czy zdjęcia będziemy wykonywać u mnie, w plenerze, u Ciebie w domu czy wynajmujemy pomieszczenie.

Podczas spotkania porozmawiamy także o klimacie sesji, stylizacji, makijażu, fryzurze, paznokciach. Pokazuję Ci przygotowaną tablicę pomysłów (storyboard), mówię o swoich pomysłach. Wspólne spotkanie to także czas byś powiedziała mi co całkowicie dla Ciebie odpada i czego nie lubisz. 

Jeśli nie możesz spotkać się ze mną możemy rozmowę przeprowadzić internetowo.

Podczas sesji zdjęciowej staram się byś była całkowicie rozluźniona i przede wszystkim mi zaufała. Zwracam uwagę na wszystkie szczegóły, czy trzeba coś poprawić czy włosy się dobrze układają. Pilnuję także Twojej postawy ciała. Zawsze jestem do pomocy! Oczywiście wisienką na torcie są powstałe zdjęcia.

Koniec sesji fotograficznej to w żadnym wypadku nie koniec mojej pracy. W tym momencie zaczynam pracę przy komputerze. Obróbka w cyfrowej ciemni pozwala mi nadać końcowy efekt zdjęć powstałych w aparacie. To podczas autorskiej obróbki dopieszczam każdy element Twoich zdjęć. 

Kiedy fotografie są gotowe, wysyłam je do labu w celu wydruku. Zdjęcia na papierze zawsze specjalnie pakuję, chcę by nawet taka drobnostka jak pakowanie przypominało Ci chwile spędzone ze mną na sesji. Czasem jest to kawałek historii, czasem część Twojego charakteru a czasem lokalizacja miejsca.

Ile czasu trwają sesje kobiece, gdzie i kiedy je wykonujemy?

W zależności od charakteru zdjęć zwykle sesja trwa od 1,5  do 3 godzin.

Sesje w domowe odbywają się najczęściej w godzinach porannych, natomiast sesje plenerowe wykonuję blisko złotej godziny, kiedy słońce stwarza dodatkową, magiczną otoczkę.

Dla zmysłowych sesji buduarowych idealnie nadaję się stylowe pomieszczenia, między innymi zaaranżowane apartamenty hotelowe. Jeśli nie posiadasz własnego pomieszczenia które byłoby doskonałe na Twoją wymarzoną sesję  i zdecydujesz się na opcję wynajmu wówczas należy uwzględnić dodatkowe koszty związane z jego wynajęciem.

Ze swojej strony mogę zaproponować sesję w pomieszczeniu, w moim domu, gdzie powstało już wiele sesji, w tym właśnie te kobiece, sensualne kadry. Mogę również podsunąć pomysły jeśli chodzi o miejsca plenerowe.

Makijaż, fryzura, paznokcie, stylizacja

Nie wymieniam ich przypadkowo. Każda, czasem najmniejsza kwestia jest bardzo istotna. Przed sesją należy zadbać o każdą z nich – podczas sesji mogę tworzyć piękne kadry, jednak potrzebuję również Twojego zaangażowania.

Ile czasu trwa oczekiwanie na gotowy materiał?

Odbiór gotowych zdjęć trwa ok 30 dni. Gdyby jednak sytuacja uległa zmianie w przypadku losowego wydarzenia niezwłocznie powiadomię o wydłużeniu okresu oczekiwania.

W sytuacji kiedy zależy Wam na przyspieszonej realizacji możecie wybrać opcję „usługa ekspresowa” – wówczas należy liczyć się z dopłatą 50% ceny sesji.

Jaki będzie efekt końcowy sesji?

Efektem sesji są starannie wyselekcjonowane przeze mnie ujęcia, które poddaję autorskiej obróbce. Zdjęcia oddaję w formie cyfrowej oraz wydrukowane w ilości zależnej od wybranego pakietu.

Czy istnieje możliwość otrzymania zdjęć bez obróbki?

Pracuję na plikach RAW, które po starannej selekcji poddaje autorskiej obróbce, dlatego też nie udostępniam zdjęć nie obrobionych. Jeszcze podczas sesji możemy wspólnie dokonać wstępnej selekcji.

Termin, rezerwacja, umowa

W celu podpisania umowy serdecznie zapraszam Cię na spotkanie gdzie omówimy sobie szczegóły sesji. Na spotkaniu podpiszemy również umowę. W celu rezerwacji terminu sesji należy wpłacić bezzwrotny zadatek na moje konto. Jest również możliwość wpłaty całości kwoty.

Publikacja zdjęć

Szanuję prywatność każdej z Was, dlatego też zgoda na publikację zdjęć jest dobrowolna. Jeśli wyrazicie zgodę na publikacje zdjęć z Waszym wizerunkiem będzie mi bardzo miło. Dzięki temu będę mogła pokazać w materiałach reklamujących moje usługi jakie ujęcia powstają podczas sesji.