Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Kasia Paciorek. Jestem fotografem i autorką książki. Robię sesje zdjęciowe i reportaże. Biegam też po polach i łąkach, wspinam się po górach,  łapiąc przy tym otaczający mnie krajobraz. Za pomocą aparatu zatrzymuje czas i pokazuję, że każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada własną historię.

Prywatnie jestem mamą i żoną. Mieszkam w małej wiosce, z której przy dobrej przejrzystości powietrza widać Tatry. Wyruszam w góry, kiedy tylko mam czas. Bardziej od spotkania niedźwiedzia boję się pająków, nawet tych najmniejszych.

Oprócz gór i fotografii uwielbiam się śmiać, pić latte, czytać książki i spędzać czas z bliskimi, najlepiej blisko natury.

Z zawodu jestem magistrem inżynierem.

Fotograf, kobieta na łące

Co jest dla mnie ważne?

Ważny jest dla mnie drugi człowiek. Choć każdy z nas jest inny i posiada własną historię, to mimo wszystko, jesteśmy do siebie podobni. Ważne są dla mnie emocje, miłość i bliskość.

Ważne jest dla mnie również to, że robię to, co uwielbiam – jestem przy tym sobą, niczego nie udaję.

Jak pracuję?

Podczas fotografowania dostajecie 100% mnie – człowieka z własnymi emocjami. Przeżywam razem z Wami te ważne momenty. Chłonę Wasze uczucia, Waszą radość, Wasze wzruszenie…Uwielbiam kiedy się rozumiemy, dlatego lubię, gdy spotykacie się ze mną zanim zacznę Was fotografować. Możemy wtedy spokojnie się poznać, porozmawiać, łapiemy wtedy wspólne fale. To dla mnie ważne byście czuli się dobrze w moim towarzystwie. Zaufali mi. Jeśli jednak spotkanie wcześniejsze jest niemożliwe – nic straconego! 

Fotograf przy pracy

Gdzie pracuję?

Mogę fotografować w każdym miejscu na Ziemi! Uwielbiam podróże, wiec to połączenie jest idealne! Na co dzień pracuję w Bukowie koło Krakowa. To tutaj pracuje nad obróbką Waszych ujęć. Podczas pracy w cyfrowej ciemni zza okna dokazują pagórki i lasy, które nieustannie są przeze mnie fotografowane. Kiedy przejrzystość powietrza jest na wysokim poziomie, mogę nacieszyć oczy widokiem na Babią Górę i Tatry!

Mówią o mnie

Znakomita współpraca! Profesjonalne podejście, świetna atmosfera podczas sesji oraz łatwy i szybki kontakt! A efekty – niesamowite! Polecam gorąco.

Asia

Profesjonalny fotograf, świetna atmosfera podczas sesji, bardzo pomysłowa osoba i cudne efekty końcowe.

Gabriela

Pani Katarzyna jest świetnym fotografem, który potrafi przenieść na cyfrowy obraz to, co mieści się w wyobraźni klienta. Niezależnie od otoczenia wyłapuje najdrobniejsze detale. Jej umiejętności interpersonalne pomagają wprowadzić luźną atmosferę i wydobyć naturalny wygląd u każdego, bez jakiejkolwiek wiedzy w zakresie pozowania. Pani Kasia jest godną zaufania profesjonalistką.

Marek

Od bardzo dawna wiedziałam, że będąc w ciąży, będę chciała uwiecznić ten moment w postaci sesji zdjęciowej. Wiedziałam również, że oddam się wtedy w ręce Kasi Paciorek.

Ma niebywałe podejście do klienta. Jest spokojna, ciepła i przede wszystkim cierpliwa. Doradza w ustawieniu kadru, a do tego organizuje ubiór i wszystkie dodatki do sesji w zależności od jej charakteru. Skrępowanie i nieśmiałość znika po pierwszym zdjęciu. Album dostałam w bardzo szybkim czasie, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania.

Kasia jest osobą w pełni zaangażowaną, skupia się na szczegółach, które tworzą jakość. Poświęca całe serce w pracę jaką wykonuje.

Gorąco polecam jej usługi.

Ania

 Są chwile i wydarzenia, których nie można powtórzyć… Jednym z takich wydarzeń jest niewątpliwie Chrzest Święty ukochanego dziecka… My to już wiemy : )

Ważne jest, aby z tej pięknej uroczystości pozostały nie tylko wspomnienia, ale również takie fotografie, które zawsze z radością będziemy oglądać… dzięki zdjęciom Kasi bardzo chętnie oglądamy foto-książkę z tego dnia. Jest piękna. 

Kasia jest profesjonalistką i zna się na swoim fachu. Punktualna, uśmiechnięta, pomysłowa, pozytywnie nastawiona do życia. Praca z Kasią, to czysta przyjemność. Przed jej rozpoczęciem udzieliła nam wielu istotnych wskazówek odnośnie przebiegu całego Chrztu w kościele. Doradziła co i jak.

Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy za przepiękne zdjęcia.

Ewelina i Tomasz

Współpraca z Kasią to naprawdę czysta przyjemność. Bije od niej empatia i pełen profesjonalizm. Efekty sesji są cudowne. Jesteśmy naprawdę zachwyceni! Pokazują prawdziwe emocje, miłość. Kadry są naturalne. Kasia zawsze podpowie jak pozować albo pomoże zrozumieć jak dana poza wygląda w kadrze. Polecamy!

Małgosia i Kamil

Kasia to fotograf z ogromną pasją. Podczas sesji panuje świetna atmosfera, przez co nie ma mowy o stresie. W pracy z aparatem widać duże doświadczenie i profesjonalizm, a także pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Efekty zachwycają! Polecam z całego serducha! 

Kasia

Współpraca z Kasią to naprawdę czysta przyjemność. Bije od niej empatia i pełen profesjonalizm. Efekty sesji są cudowne. Jesteśmy naprawdę zachwyceni! Pokazują prawdziwe emocje, miłość. Kadry są naturalne. Kasia zawsze podpowie jak pozować albo pomoże zrozumieć jak dana poza wygląda w kadrze. Polecamy!

Małgosia i Kamil

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć: są cudowne. Chętnie do nich wracamy. Myślę, że pozostaną pamiątką na całe życie. Co do naszej współpracy Kasiu: pierwszy raz się spotkałam z tym, żeby ktoś był tak mega otwarty, od razu na „Ty” dzięki czemu nie odczuwaliśmy w ogóle stresu, a sesja przebiegła jak z dobrą znajomą i dlatego też zdjęcia wyszły bardzo naturalne.

Dziękujemy jeszcze raz!

Sylwia

Kasia fotografowała Chrzest Święty mojej Chrześnicy. Zadbała by malutka miała pamiątkę na całe życie. Spisała się bardzo dobrze. Dziękuję Kasiu.

Marta

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć uwieczniających ten wspaniały dla nas dzień. Katarzynę możemy polecić każdemu, kto oczekuje pełnego profesjonalizmu oraz dobrego oka do zrobienia cudownych zdjęć. 

Renata

Fotograf pierwsza klasa! Jej wielka kreatywność sprawia, że zdjęcia są niepowtarzalne i oryginalne. Dzięki jej pozytywnemu nastawieniu, osobowości każda sesja staje się zabawą i ogromną przyjemnością, którą każdy chce powtórzyć.

Twoje oko fotograficzne to oko mistrzyni! Każde zdjęcie to kadry filmowe, które poruszają wszystkie nasze zmysły, znajdujemy w nich wrażliwość, piękno, tajemnice i sztukę.

Poznaliśmy człowieka z niesamowitą pasją, ujęcia wykonuje najpierw sercem, następnie aparatem. Za każdym razem polecamy Katarzynę, jeśli ktoś nie podjął decyzji o wyborze fotografa to myślimy, że to odpowiedni moment na każdą uroczystość. Co tu dużo mówić… Miłość do fotografii jest na zdjęciach…

Kasia i Adam