Zdjęcia ślubne w plenerze

Kiedy Wasze emocje po ślubie są ciągle gorące, a Wy już czujecie się zdecydowanie luźniej to idealny czas na sesję plenerową, na której możemy wspólnie poszaleć. Nie ma nic piękniejszego niż fotografowanie uczuć. Emocje to niekończąca się historia, dokładnie jak Wasza miłość.

Kiedy wykonać plenerową sesję ślubną?

Zdjęcia plenerowe najlepiej realizować w pierwszym tygodniu lub dwa tygodnie po Waszym ślubie. Może być również wykonana w każdym innym terminie. Każdą swoją parę namawiam również do małej sesji w dniu ślubu, gdzie więcej napisałam o niej słów w reportażu ślubnym.

Zachęcam Was zawsze do wykonywania zdjęć wcześnie rano bądź przed zachodem słońca. Jest to ważna kwestia ponieważ wykonywanie zdjęć w pełnym słońcu powoduje powstawanie brzydkich cieni pod oczami i nosem. Światło o takiej porze jest zwyczajnie niekorzystne.
 
Najbardziej lubię fotografować, kiedy światło jest fajnie zrównoważone i nie rzuca ostrych cieni. Latem mogę śmiało powiedzieć, że są to godziny między 17 a 20. Wieczorne słońce zmienia lekko barwę wpadającą w czerwień a na niebie tworzą się różne odcienie.
Wschody słońca to kolejna idealna pora na magiczne kadry, obwiane delikatną mgłą. Światło towarzyszące porankom jest lżejsze, dzięki temu tworzy mniejszy kontrast z promieniami obitymi i rozproszonymi przez niebo. Jedyny minus porannych sesji to wyzwanie, jakim jest godzina wschodu słońca. Co wiąże się z porą, o której należy się obudzić.

W jakim miejscu wykonać sesję zdjęciową?

Kiedy ustalam z moją parą miejsce sesji zdjęciowej zawsze pytam czy macie miejsce, w którym marzycie wykonać zdjęcia ślubne. To Wasze zdanie jest dla mnie najważniejsze. Sesja to część Waszej historii, dlatego jest ważne, by współgrała ona z Waszymi charakterami i dopełniała całość. Jeśli tylko macie takie miejsce to koniecznie opowiedzcie mi o nim! Mogę z Wami jechać w każdy zakątek świata.

Jeśli sami nie macie pomysłu na swój plener ślubny wkraczam ze swoimi pomysłami. Dowiaduje się czy wolicie miasto czy naturę. Część moich par wybiera miejski pener, a część wybiera obszary poza miastem.

Uwielbiam plenery leśne i górskie! To właśnie moje propozycje dla Was. Bardzo lubię, kiedy moje ulubione miejsca pokrywają się z Waszymi. Zwykle wyjazdy w góry organizujemy na cały dzień tworząc „plener objazdowy”.

„Plener objazdowy” to moja nazwa dla całodziennej sesji. Planujemy ogólny zarys dnia, pokonując trasę według wyznaczonych punktów. Zdjęcia wykonujemy w różnych miejscach dzięki czemu Wasz plener jest zróżnicowany, ciekawszy.

Podczas pleneru całodniowego oprócz pięknych zdjęć powstają świetne wspomnienia! To w końcu wspólnie spędzony czas
tworzy więzi. Mogę śmiało powiedzieć, że również przyjaźnie.

Zwykle sesja ślubna trwa do 4h, w tym czasie przemieszczamy się przynajmniej w 3 miejsca.

Czarno białe zdjęcie Państwa Młodych

Pragnę zrobić dla Was zdjęcia, które pokażą Wasz charakter, Wasze emocje, Waszą historię. Zdjęcia, które opowiedzą o Waszej miłości. Chcę byście czuli się swobodnie, bez zbędnego stresu. Fotografując Was od sesji narzeczeńskiej znamy się wspólnie i wiecie, że możecie mi zaufać. Jeśli fotografuję dla Was tylko sesję ślubną wcześniej zapraszam Was na spotkanie przy kawie.