Sesja narzeczeńska

Między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi można zauważyć i wyczuć bardzo wiele emocji. Każda historia miłosna jest inna, a co więcej, każda jest wyjątkowa – bo to Wy ją tworzycie! Takie chwile zasługują na zatrzymanie w kadrze tego, co magiczne. Jesteście narzeczonymi, zakochaną parą i zwyczajnie macie ochotę na fajnie spędzony czas, czego efektem będą zdjęcia?  Napiszcie do mnie śmiało, porozmawiamy wspólnie o sesji narzeczeńskiej, pomysłach oraz jej realizacji. 

Kiedy wykonać sesję narzeczeńską?

Nie ma konkretnego, idealnego terminu na wykonanie sesji narzeczeńskiej. Może być to rok przed ślubem, jak również miesiąc.
Ważne byście Wy byli gotowi na spotkanie ze mną i chcieli stworzyć fajne kadry, które ukażą Waszą miłość.

Wschody i zachody słońca – to momenty, kiedy delikatne światło dodaje zdjęciom magii. To właśnie w tych porach najlepiej wykonać sesję zdjęciową. Brak ostrego słońca to atut – nie rzuca ono mocnych cieni na Wasze twarze, a Wy nie przymykacie oczu, nie marszczycie czoła.

W jakim miejscu wykonać sesję narzeczeńską?

Podstawowa kwestia jest taka, czy macie swoje ulubione miejsce? Miejsce Waszych zaręczyn, ulubiona kawiarnia, może Wasze mieszkanie? Spacer po mieście, w lesie, czy w parku? Może macie ochotę pojechać gdzieś dalej? Mogę z Wami podróżować nawet na koniec świata! Jeśli jesteście chętni na moje sugestie to bardzo mi miło! Kiedy już będziecie mogli powiedzieć, czy wolicie zdjęcia w naturze, czy miejski plener, będę mogła zaproponować konkretne miejsca. Z ogromną chęcią opowiem i pokażę Wam moje ulubione miejsca w górach i lasach. Uwielbiam fotografować w tych miejscach – są jednocześnie spokojne i z
charakterem.

Sesja narzeczeńska to cześć Waszej historii, opowieści o Waszej miłości. Dlatego ostateczną decyzję odnośnie miejsca musicie podjąć Wy.

Ile trwa sesja narzeczeńska?

Zwykle sesja narzeczeńska trwa do 3h, w tym czasie przemieszczamy się przynajmniej w 2 miejsca.

Pragnę zrobić dla Was zdjęcia, które pokażą Wasz charakter, Wasze emocje, Waszą historię. Zdjęcia, które opowiedzą o Waszej miłości. Chcę byście czuli się swobodnie, bez zbędnego stresu.

Zapraszam Was wcześniej na spotkanie przy kawie, gdzie będziemy mogli omówić każdy szczegół Waszej sesji.