Sesje zdjęciowe

Jeśli lubisz wspominać, tak jak ja wracać do tych konkretnych chwil i emocji, nie tylko w pamięci, to wiesz dlaczego warto wziąć udział w sesji fotograficznej. Sesja która jest dla Ciebie, dla Was.

Na efekt końcowy sesji zdjęciowej składa się wiele czynników. są to przygotowania, sesja, obróbka graficzna i oprawa końcowa.  Każdy element wymaga czasu i pracy. Z przyjemnością  przybliżę CI każdy etap naszej współpracy.

Kiedy podejmiesz decyzję i zdecydujesz się na sesję zdjęciową postaram się bliżej poznać Ciebie, Twoje oczekiwania. Etap poznania dotyczy oczywiście każdej sesji, jeśli to ma być sesja indywidualna, z drugą połówką, czy rodzinna. Przede wszystkim dowiem się jaka sesja Was interesuje. Co lubisz, jak wyobrażasz sobie sesje. czy masz konkretne życzenia, a może przeciwnie – oddajecie się w moje ręce i pomysły. Na spotkaniu ustalamy wspólne zarys sesji, porozmawiamy o doborze strojów, gadżetów. Ustalimy również w jakim miejscu odbędzie się sesja. Już teraz możesz zastanowić się czy jesteś zwolennikiem sesji domowej czy w plenerze. Czy wolisz leśną sesję a może w mieście?

 
Sesja zdjęciowa ma być dla Ciebie, dla Was przyjemnością, więc najlepiej ustalić jak największą ilość szczegółów. Oczywiście sesja na całkowitym spontanie jest równie przyjemna i bezstresowa! Jednak uważam, że sesja zdjęciowa jest w pewien sposób kwestią intymną, rożnie ją przezywacie dlatego chcę byście mieli do mnie zaufanie i mogli współpracować ze mną w komfortowych warunkach i w pełnym luzie.

Etapy tworzenia zdjęć

Kiedy sesja dobiega końca ja zaczynam kolejny etap pracy – ten mniej dla Was dostrzegalny a równie ważny. Pierwszą czynnością po powrocie z sesji zdjęciowej jest kopia zapasowa, selekcja zdjęć i podstawowa obróbka cyfrowa. Jeszcze w pierwszym tygodniu otrzymujecie ode mnie zdjęcia poglądowe z których wybieracie swoje perełki, ja natomiast poddaje je cyfrowej obróbce końcowej  – tak naprawdę praca na sesji i przy komputerze to proces tworzenia autorskich fotografii.

Fotograficzna wisienka na torcie

Kiedy etap cyfrowej obróbki mam za sobą wysyłam do laboratorium zdjęcia, albumy, obrazy – wszystko to dodaje powstałym zdjęciom magii.  Wisienką na torcie jest ostateczna oprawa, którą zawsze tworzę pod daną sesję. Nigdy nie wiesz na co trafisz – uwielbiam tworzyć niespodzianki!